Број на оглас: 3035662
Објавен на: 16.10.2018, 21:16
1 / 4

SE PRODAVA OPEL ASTRA 1.4

2.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2004
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
70 kw / 95 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ASTRATA E KUPENA OD OPEL STARS OHRID I E OD PRV GAZDA.
IMA 4 GUMI NOVI,NAPRAVEN E SERVIS,IMA KLIMA,ALUMINIUMSKI BANDAZI,CENTRALNO.