Број на оглас: 3035598
Објавен на: 22.05.2020, 22:30
1 / 12

Slep Sluzba 24/7 profesionalen transport

1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Нудиме можност за превоз на лесни возила, спортски и спуштени возила, комбиња, контејнери, градежни, печатарски и браварски машини. Vozemjata i nadvor od MK Transport do 4t Kontakt tel 071 361 787 i 078 361 787