Број на оглас: 3035480
Објавен на: 14.10.2018, 12:53
1 / 7

FIAT PUNTO 1.3 M-JET 70 KS 4.5L/100KM

По Договор
Марка:
Fiat
Модел:
Punto
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
51 kw / 69 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava fiat punto vo ekstra sostojba od oprema poseduva Klima, elek na stakla,elek na retrovizori, servo (sity), abs esp, maglenki i dr..

Registrirana e do 10.2019 (cela god)
Servisirana (glem, mal servis)
Bez zameni!!