Број на оглас: 3035419
Објавен на: 28.12.2018, 17:27
1 / 4

Jonway Ranger 250 cc

330 € Цената е фиксна
Марка:
Vespa
Вид:
Скутер
Година:
2007
Модел:
jonway
Километри:
10000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


vo top sostojba
dvete gumi novi


BEZ DOKUMENTI