Број на оглас: 3035350
Објавен на: 30.06.2020, 19:48
1 / 1

Toshiba Satellite A100/105

500 МКД Цената не е фиксна
Производител:
Toshiba
Xaрд диск HDD:
250 GB
РАМ Меморија:
До 1 GB
Модел на процесор:
Intel Core 2 Duo
Тип на хaрд диск:
HDD
Големина на екран:
15 - 16 инчи

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Toshiba Satellite A100 komplet delovi.Problem maticna ploca.Zacuvani plastiki kako novi,tastatura,displej,dvd-rw,wi-fi kartica,bluetooth kartica itn....

Moze kargo