Број на оглас: 3035307
Објавен на: 12.05.2019, 17:18
1 / 7

Jamo E410

1 € 250 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вид на оглас: Се продава


Продавам Јамо модел Е410 5+1 во фабричка состојба.Сателитите се со сталки Хама.Може и посебно.Инфо.на 071-266-853