Број на оглас: 3034823
Објавен на: 19.01.2019, 17:43
1 / 6

Opel Meriva

3.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Meriva
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Meriva 1.3 tdci 55 kw 2008 godina mnogu socuvana