Број на оглас: 3034752
Објавен на: 29.05.2020, 01:52
1 / 3

Prodavam stan od 85 m2

880 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
4
Квадратура:
85 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Година на градба:
2010
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Југозапад
Адреса:
nas.Kisela Voda Ul. Mariovska

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam stan od 85 m2 vo naselba Kisela Voda Ulica Mariovska