Број на оглас: 3034739
Објавен на: 20.10.2018, 23:36
1 / 11

Renault Megane C-C 1.9dci

4.300 €
Марка:
Renault
Модел:
Megane
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Кабриолети
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2017
Сила на моторот:
98 kw / 133 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava
Renault Megane cc KARMANN
2007
132000km
131ks
1.9dci
Plateno se do tabli