Број на оглас: 3034721
Објавен на: 21.10.2018, 21:18
1 / 5

ARCTIC CAT 550 LIMITED EPS

По Договор
Марка:
Arctic Cat
Вид:
ATV/со четири тркала
Година:
2015
Модел:
550 Limited eps

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Се продава ATV Arctic Cat 550 Limited ,произведено 2015,прва регистрација 2017год,во одлична состојба,3000км.