Број на оглас: 3034665
Објавен на: 09.12.2018, 08:50
1 / 12

Motokultivatori 7 ks

19.000 МКД
АГРИА ЦЕНТАР (Agria Centar)
ул. Карл Маркс, бр.22, 2000 Штип
Штип

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Неколку модели на мотокултиватори со економичен бензински мотор од 7 кс, две брзини за движење напред и една назад.

Цените на овие мотокултиватори почнуваат од 19000 денари.

Повеќе информации можете да добиете на тел.
070 322 193,
077 755 119 и
032 391 183.
www.facebook.com/AgriaCentar

Потврден огласувач
 АГРИА ЦЕНТАР (Agria Centar)