Број на оглас: 3034633
Објавен на: 19.10.2018, 04:21
1 / 12

Citroen Berlingo 1.6 HDi 2012 godina

8.900 € Цената не е фиксна
Марка:
Citroen
Модел:
Berlingo
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
45000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Продавам Citroen Berlingo 1.6 HDi 2012 година максимално сочувано, малку возено, ново.

Телефон за контакт: 077 662 455