Број на оглас: 3034614
Објавен на: 28.03.2019, 21:56
1 / 12

AUDI A4 2.0 TDI - 2008 GOD NAJNOV UVOZ OD CH

1 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


GODINA 2008-MA KILOMETRAZA 170 000 KM. ORIGINAL SO SERVISNA KNISKA I GARANCIJA MOZE I PROVERKA PO VAS IZBOR..... -KLIMATRONIK DVOZONSKI -BORD COMPJUTER -TEMPOMAT -NAVIGACIJA -7 STEPEN MENUVAC MULTITRONIK -KOZEN VOLAN SO SITE MOZNI KOMANDI NA NEGO -PARKING SENZORI -ESP -KESNON ADAPTIVE SVETLA -AIRBAG 10 -CENTRALNA SO DALECISKO I 2 DUPLI KLUCA >>>NAPOMENA;KOJ E ZA NOVA KOLA NEKA POVELI<<< PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA CENA PO DOGOVOR