Број на оглас: 3034555
Објавен на: 09.01.2019, 17:52
1 / 7

Peugeot 206 1.6 hdi

2.800 €
Марка:
Peugeot
Модел:
206
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


klimatronik abs vebasto tempomat esp aluminski bandasi elektika na prozori centralno zaklucuvanje barajte na 075 210 158 moze zamena za opel zafira