Број на оглас: 3034551
Објавен на: 11.10.2018, 22:59
1 / 1

Prikolka beogratska IMT

1.500 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава


Se prodava prikolica za traktor beogratska plugovi IMT 755 i prasacki