Број на оглас: 3034518
Објавен на: 24.10.2018, 18:43
1 / 8

Volkwagen VW Golf 1.9tdi 90hp. 2000god

3.500 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


- Volkwagen VW Golf 1.9tdi 90hp. 2000god.
- Klimatronik
- Komplet servis (kaisi ulje filtri...)
- Novi gumi
- Novi plocki
- Registriran cela godina
- Uvezen od germanija pred 4god.