Број на оглас: 3034476
Објавен на: 19.03.2019, 14:21
1 / 12

Apartman

По Договор
Квадратура:
80 m²
Спрат:
2
Греење:
Друго

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava apartman vo centar na Krusevo