Број на оглас: 3034441
Објавен на: 14.02.2019, 10:16
1 / 12

FIAT DOBLO 1.9 MULTIJET 105KS--O C A R I N E T O---

По Договор Цената е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Doblo
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FIAT DOBLO 1.9 MULTIJET 105KS--O C A R I N E T O---
-GODINA NA PROIZVODSTVO(2008)GOD;
-FULL OPREMA:
-KLIMA;
-ABS;
-AIR BAG;
-ALARM;
-SERVO VOLAN;
-BORD KOMPJUTER;
-CD PLAYER;
-HALOGENKI;
-ELEKTRIKA NA PROZORCITE;
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE;
-DVA KLUCA;
-METALIK BOJA;
-SERVISNA KNISKA;
-MALA POTROSUVACKA;
-SIBER VRATI;
-VOZILOTO E UVOZ OD ITALIJA;
--------P L A T E N I S E S I T E D A V A C K I D O R E G I S T R A C I J A-----
-------I N F O:(075/858-420)-------