Број на оглас: 3034322
Објавен на: 27.11.2018, 19:46
1 / 7

Opel astra

По Договор
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
1999
Гориво:
Бензин
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2018
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opel astra 1.8 benzin vo top sostojba! So klima sve...
barajte na br 078348333