Број на оглас: 3034232
Објавен на: 18.03.2019, 17:36
1 / 11

Opel vectra 2.0 disel 1998 god...

1.250 €
Марка:
Opel
Модел:
Vectra
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2018
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel vectra 2.0 disel
Sacuvano
Servisiran redovno
so klima.sega registrirano.momentalno e pali vozi
Auto plac cile.