Број на оглас: 3034058
Објавен на: 30.06.2020, 11:24

Сено балирано

150 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Продавам прва класа сено од најчистата природа балирано. Телефон за контакт 071 370 603