Број на оглас: 3034018
Објавен на: 21.10.2018, 15:29
1 / 5

Aprilia sr 50ccm

900 € 1.000 €

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


- Aprilia sr 50ccm
- Injection (di-tech)
- Top sostojba
- 26.000km
- Mk tablica