Број на оглас: 3034014
Објавен на: 20.04.2019, 18:23
1 / 4

Rezervno trkalo za GOLF 3 VENTO i dr.vozila MALO.

30 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Malenko rezervno trkalo za golf 3 vento passat 3 i drugi vozila novi ne koristeno.