Број на оглас: 3034006
Објавен на: 04.02.2019, 19:11
1 / 3

Skuter JonWay 150cc

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Vespa
Вид:
Скутер
Година:
2007
Модел:
JonWay 150cc
Километри:
5000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


vo super sostojba