Број на оглас: 3033994
Објавен на: 12.10.2018, 08:33
1 / 4

Bmw 324.td so sitni zabeleski

1.350 € 1.550 €
Марка:
BMW
Модел:
324
Година:
1988
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2017
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMEW 324 td so deklla puknata sper defrencial Moze da se vidi vo sekoe vreme bez zameni