Број на оглас: 3033743
Објавен на: 17.11.2018, 12:13
1 / 10

Se prodava Opel Insignia 2.0 161ks

7.290 €
Марка:
Opel
Модел:
Insignia
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
121 kw / 165 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Insignia 2.0 dizel sedan - SHTOTUKU REGISTRIRANA
-161 konjski sili
-prva registracija 2009
-kupena od Opel salon od Ljubljana
-realni kilometri so servisna knishka
-redovni servisi
-senzori za rikverc
-elektronika na retrovizori
-bluetooth
-koza i alkantara
Gumite se za menuvanje.
Kolata e vo odlichna sostojba.
MOZE ZAMENA ZA GOLF 5 SO VASHA DOPLATA.