Број на оглас: 3033624
Објавен на: 02.10.2018, 22:04
1 / 12

Audi A4 Avant 2013

12.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2013
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A4 Avant 2.0 145ks

Oprema:
Abs, esp, cruse control, start-stop system, navigacija, electrica na prozori, klima, parking senzori, novi gumi.
Registrirana do 02.19. Zelen karton.
Bez zameni.