Број на оглас: 3033610
Објавен на: 31.03.2019, 15:10
1 / 6

Fiat Punto

1 €
Марка:
Fiat
Модел:
Punto
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo exstra sostojba so site redovni servisi
tel za kontakt.078319492
klima el prozori centralna 2 kluca navigacija servo volan plus city
zelen karton novi gumi itn...