Број на оглас: 3033598
Објавен на: 02.10.2018, 21:43
1 / 3

Продавам гусеници за ZMAJ 133/135

1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Вид на оглас: Се продава


Гусениците се во одлична состојба, спремни за работа.
Цена по договор, на лице место.