Број на оглас: 3033561
Објавен на: 15.02.2019, 11:40
1 / 7

ROVER 200 1.4 benzin 105ks

1.200 €
Марка:
Rover
Модел:
200
Година:
1998
Гориво:
Бензин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
76 kw / 103 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Na voziloto e napraveno servis, smeneto rebrast kais, liniski kais, vodna pumpa.
Smeneto ulje i filtri pred 1000km. Vo voziloto nema ni denar vlozuvanje