Број на оглас: 3033516
Објавен на: 02.04.2020, 13:39
1 / 5

delovi za opel vektra b i pezo 206

231.653 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


delovi za vektra b 2.2 dizel osven farovi i bospumpa ima se
PEZO 206/ 2.0 gti na delovi
prakam i po kargo