Број на оглас: 3033383
Објавен на: 19.10.2018, 10:30
1 / 12

FIAT DOBLO 1.9 MULTIJET 105KS-(N1`TOVARNO`)--O C A R I N E T

По Договор Цената е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Doblo
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FIAT DOBLO 1.9 MULTIJET 105KS-(N1`TOVARNO`)--O C A R I N E T
-GODINA NA PROIZVODSTVO(2006)GOD;
-FULL OPREMA:
-KLIMA;
-ABS;
-AIR BAG;
-ALARM;
-SERVO VOLAN;
-BORD KOMPJUTER;
-ELEKTRIKA NA PROZORCITE;
-CENTRALNO ZAKLCUVANJE;
-CD PLAYER;
-HALOGENKI;
-NOVI GUMI;
-SIBER VRATI;
-N1(TOVARNO);POVRATOK NA DDV NA FIRMA;
-SERVISNA KNISKA;
-MALA POTROSUVACKA;
-VOZILOTO E UVOZ OD ITALIJA;
------P L A T E N I S E S I T E D A V A C K I D O R E G I S T R A C I J A----
-----I N F O:(075/858-420)----------