Број на оглас: 3033346
Објавен на: 06.05.2019, 10:03
1 / 12

Volkswagen Golf 5 Variant 2.0 TDI

5.600 € Цената не е фиксна 6.000 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Sega Doneseno od Germanija, Registracija do 12.03.2020, 2008 na sobraqajna so realni 220.000km so servisna kniska. 4 novi m/s gumi, el krov, el stakla, el retrovizori, klima tronic, top prednica, zadnica, kosnici i amortizacija. Za kes ekstra cena