Број на оглас: 3033337
Објавен на: 09.07.2020, 12:46
1 / 7

fontana za vasiot dvor

1 € Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Бетонска галантерија

Вид на оглас: Се продава


fontana koja tezi samo70kgr taka da mozete da ja stavite kaj sakate visoka e 1m.a siroka 110sm. Izrabotena e od stampan beton 070-784-553