Број на оглас: 3033297
Објавен на: 14.02.2019, 21:17
1 / 7

Citroen Berlingo 1.4 Benzin-Plin

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Citroen
Модел:
Berlingo
Година:
2005
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava citroen berlingo multispace 1.4 benzin-plin so pominati realni 130 000km , neuvezuvano, registrirano do juli 2019g,odlicno zacuvano. Centralno, alarm, ektrika na prozori i retrovizori, klima. Dva originalni kluchevi.Novi gumi.