Број на оглас: 3033204
Објавен на: 20.10.2018, 12:22
1 / 5

Renaukt laguna 2.2dti

1.200 € Цената не е фиксна 1.400 €
Марка:
Renault
Модел:
Laguna
Година:
1996
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava reno laguna 2.2td so full oprema reg.cela godina novi gumi odlicna,moze i zamena za vozilo so 7sedista so moja doplata...info.na tel.071220623