Број на оглас: 3033162
Објавен на: 02.10.2018, 14:17
1 / 5

Mercedes B180

8.600 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
B 180
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MERCEDES 6 STEPEN MANUELEN MENUVAC 2 ORIGINALNI KLUCA ORGINALNA SERVISNA HISTORIA 100% GARANCIJA ZA KILOMETRI POMINATI 142.000 PERFEKTNA SOSTOJBA VOZILOTO E EKSTRA SOCUVANO SO IDEALEN MOTOR NOVI LETNI GUMI HANKOOK 2018 PLUS ZIMSKI GUMI ZELEN KARTON REGISTRIREN DO 2019