Број на оглас: 3032777
Објавен на: 19.04.2019, 10:15
1 / 12

seat alhambra 1.9 tdi 116 k.s reg. do 06.2019god.

3.000 €
Марка:
Seat
Модел:
Alhambra
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


seat alhambra 1.9 tdi 85kw
6 stepen menuvac
klimatronik (funkcionira)
7 mesta
centralno so dalecinsko
evro kuka so a-test
zatemneti stakla
napraven golem servis
reg. do 06.2019god.
dobri gumi
realna kilometraza
moze proverka vo bilo koj servis, po vasa zelba, voziloto e domakinski odrzuvano.