Број на оглас: 3032759
Објавен на: 19.03.2019, 16:10
1 / 12

MAZDA 6 2.0 d

1 €
Марка:
Mazda
Модел:
6
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


NOVI GUMI
ALUMISKI BANDASI
ELEKTRIKA NA STAKLA
CENTRALNO I ALARM
KOMANDI NA VOLAN
BORT KOMPJUTER
KLIMATRONIK RABOTI
DVA KLUCA
SERVISNA
SERVISIRANA
ABS AER ESP I DR...