Број на оглас: 3032700
Објавен на: 21.04.2019, 23:35
1 / 12

Dizajnerski ureden stan na kejot na Ohridskoto Ezero

1.250 € Цената не е фиксна
Број на соби:
2
Квадратура:
54 m²
Греење:
Струја
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Луксузен
Лифт:
Не
Година на градба:
2002
Година на реновирање:
2015
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Југозапад
Адреса:
Kej Makedonija Ohrid

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Stanot e stilski ureden od italijanski dizajner so kvaliteten mebel, rafaelo dekoracija na zidovi i plafon, klima i paneli. Ima kujna so trepezarija i dneven prestoj, 1 spalna soba, 1 kupatilo i 1 terasa. Se naoga na samiot kej na Ohridskoto Ezero, vednas pozadi hotel Milenium Palas. Do prodazba moze i da se iznajmuva.