Број на оглас: 3032650
Објавен на: 09.11.2018, 08:29
1 / 12

W TURAN 2.0 TDI 140KS. 2006GOD.FULL🇨🇭

6.200 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Mite
Богданци, Гевгелија
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


W TURAN 2.0 TDI 140KS.11ti mesec 2006god.reg so zelen karton do 02.2019.NAPRAVEN KOMPLETEN SERVIS.FULL OPREMA. UVEZEN OD 🇨🇭 230 000km. 100%originalni Servisni dokumenti 100%prva farba. Cena 6200 💶