Број на оглас: 3032553
Објавен на: 10.12.2018, 16:52
1 / 12

Golf 5

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 5 1.9 tdi 2004 god registrirana cela godina