Број на оглас: 3032523
Објавен на: 26.12.2018, 17:34
1 / 7

DELOVI sa tiko tico ima svee ekstra motor sveee

1 €
Марка:
Daewoo
Модел:
Tico
Година:
1999
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
30 kw / 41 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


avtoo placc sa tikovcii vi nudii sekakavv vidd na delovii imaa svee poveke koli sa rasturenii vo delovii slovenskii tikovcii delovite sa so garancija prakam i po kargoo