Број на оглас: 3032409
Објавен на: 18.10.2018, 13:46
1 / 6

Iphone 8 gold 64gb

500 € 510 €
Марка:
Apple
Модел:
iphone 8
Боја:
Gold
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava iphone 8 gold 64gb , odlicno socuvan .
077-52-33-33