Број на оглас: 3032307
Објавен на: 16.10.2018, 13:00
1 / 8

Golf 4

2.500 € 2.600 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava golf 4 1.9TDI
ODLICNA SOSTOJBA
Informacii na telefon 077-900-295