Број на оглас: 3032143
Објавен на: 23.06.2019, 13:56
1 / 7

GTI TDI SO 6 BRZINI FUL OPREMA

3.500 € Цената е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
30000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Odlicen 150 kojni