Број на оглас: 3032117
Објавен на: 11.03.2019, 10:00
1 / 1

Se prodava Lozje Vranec 17.5 dekara

По Договор Цената не е фиксна
Квадратура:
17500 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava lozje vranec vo s.Marena 17.500m2 lozjeto e staro 10 godini