Број на оглас: 3032034
Објавен на: 01.10.2018, 13:53
1 / 1

Core Frozr XL

3.500 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


Nov kuler, kupen e od holandija no nikogash ne e montiran. kompatibilen so Ryzen3 do Ryzen7 kako i skoro site intel procesori od celeron do Xeon.

Cenata e fiksna, prakam po kargo