Број на оглас: 3031917
Објавен на: 26.11.2018, 13:39
1 / 4

Hyundai tucson 2.0CRDI 83kw, 2005

5.499 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Hyundai
Модел:
Tucson
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
83 kw / 113 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Hyundai tucson 2.0CRDI 83kw, 2005 smenet nov set potisna lamela drug lager, servisiran, 4 novi zimski gumi, klimatronik, tempomat, greaci na sedishta
Registiran cela godina !!!