Број на оглас: 3031743
Објавен на: 12.10.2018, 08:23
1 / 4

Lenovo Thinkpad T410 na delovi

1 МКД
Производител:
IBM/Lenovo
Xaрд диск HDD:
500 GB
РАМ Меморија:
3 GB
Модел на процесор:
Intel Core i5
Тип на хaрд диск:
HDD
Големина на екран:
13 - 14 инчи
Presto Elektroniks
ul. Bitolska br.9a
Демир Хисар

Станете Премиум член

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Lenovo Thinkpad T410 na delovi. Ispravna maticna ploca, Led Ekran i tastatura. Plastikite se zdravi komplet.